Reštaurácie

Ocenené reštaurácie
nov 28, 2018
Villa Rosa je romantická reštaurácia a penzión v Dunajskej Strede. Podľa hodnotenia Gurman Award je NAJLEPŠIA TÉMATICKÁ REŠTAURÁCIA na Slovensku. Nachádza sa v srdci Žitného ostrova, ktorý láka turistov termálnou vodou, čistými dunajskými ramenami plnými rýb a množstvom divej zveri. Reštaurácia je zariadená v romantickom štýle a jej kapacita je sedemdesiat hostí. Kapacita kaviarne je sedemnásť miest a v salóniku sa pohodlne cíti dvadsať hostí. Z terasy salónika sa núka pohľad na záhradu so zeleňou a rozáriom. V reštaurácii Villa Rosa si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky jedál pripravených z...
Ocenené reštaurácie
nov 28, 2018
Naša kuchyňa je sezónna a regionálna – používame čerstvé miestne základné suroviny. Zeleninu a ovocie pestujeme v našich sadoch, máme vlastnú hydinársku farmu a farmu pre chov mangalíc. Cestoviny a žemle pripravujeme a pečieme sami z našich základných surovín. Naše špeciality sú jedlá z hovädzích líčok a z mangalice, a v ponuke máme aj jedinečný dezert Tortu Amade. Reprezentujeme slow food: Podstatná nie je pomalosť, ale to, aby sme vnímali chute. Aby sme jedli stravu, ktorú mali radi naši predkovia, naši rodičia a majú ju radi aj naše deti, a je prospešná pre všetkých, lebo ju okopávajú, žnú...
Reštaurácie
nov 28, 2018
Moderne a štýlovo zariadené izby hotela Samaria sú Vám k dispozícii kedykoľvek, keď sa rozhodnite spoznať mesto Šamorín, alebo jeho blízke okolie. Vynikajúca strava v hotelovej reštaurácii Vašu spokojnosť ešte znásobia, hlavne ak ste milovníkom talianskych jedál. Ponúka totiž širokú škálu talianskych špecialít, či už ide o polievky, hlavné jedlá, alebo dezerty. Milý personál, štýlové zariadenie reštaurácie a chutné jedlá - to je Samaria.
Reštaurácie
nov 28, 2018
Penzión s reštauráciou so sídlom v Zlatnej na Ostrove je situovaný v príjemnom a atraktívnom prostredí, na rázcestí medzi mestami Komárno a Bratislava. Jedinečnú atmosféru tohto miesta dotvára jazero, v okolí ktorého sa voľne pohybujú exotické pávy. Ak budete mať šťastie, privítajú Vás rovno pri príchode. V penzióne majú 25 izieb (2 VIP izby, 1 apartmán, 17 dvojlôžkových izieb, pri 6 z nich možnosť prístelky, 4 dvojlôžkove izby s oddelenými lôžkami, 1 izbu pre zdravotne handicapovaných). Reštaurácia ponúka pohodlie pre 50 hostí, v prípade nároku je možné pričleniť ďaľších 35 miest malého...
Reštaurácie
nov 28, 2018
Hotel Kormorán, Šamorín – Čilistov sa nachádza neďaleko Gabčíkovskej zdrže na brehu Dunaja vzdialený len 20 km od Bratislavy. Je situovaný do tichého prostredia na brehu Dunaja. Hotel Kormorán Vám ponúka komfortné ubytovanie v 6 jednoposteľových a 49 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky. Jeho celková kapacita je 154 lôžok. Pre náročnejších hostí sú pripravené apartmány. Reštaurácia hotela Vám ponúka jedinečnú príležitosť ochutnať regionálne kulinárske špeciality. Pochutnajte si na rôznych druhoch mesačných kuchýň, ktoré sa počas celého roka striedajú, okrem základného jedálneho lístka.
Reštaurácie
nov 28, 2018
Keď na rybu, tak do Pepo Čárdy! Len niečo vyše 30 km od Bratislavy sa v tichej uličke obce Lehnice ukrýva čárda, v ktorej budete mať pocit, akoby na chvíľu zastal čas. V tomto jednoducho, ale útulne zariadenom podniku sa Vám určite podarí zabudnúť na prácu a každodenné starosti. Ak ste milovníkom jedál z rýb, túto vidiecku reštauráciu určite nevynechajte.
Reštaurácie
nov 28, 2018
Vinárstvo SANVIN je ukryté v malebnom prostredí, v oáze pokoja a ticha pri obci Okoč. Tento vinársky komplex projektovaný viedenskými architektmi zaujme svojich návštevníkov hlavne novým architektonickým slohom, ktorý predstavuje víno ako moderný produkt 21. storočia. Všetky vína v pivnici tohto vinárstva pochádzajú z nedávno obnovených vinohradov v Okoči a Rúbani, a teda z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Na základe požiadavky je možné zabezpečiť prehliadku viníc a pivnice so sprievodcom, spojenú s ochutnávkou vín, prípadne s pohostením, atď. Priestory vinárstva SANVIN sú vhodné pre...
Reštaurácie
nov 28, 2018
Skvelé jedlo a výborná obsluha, to sú hodnotenia zákazníkov o tejto vidieckej reštaurácii nachádzajúcej sa v obci Dobrohošť. Ak radi trávite svoj voľný čas aktívne, napríklad bicyklovaním alebo korčuľovaním po Dunajskej hrádzi, určite sa tu zastavte na chutný obed alebo krátke občerstvenie. Miestny personál Vás ochotne obslúži či už v jednoducho, ale útulne zariadenom interiéri reštaurácie, alebo na vonkajšej terase.
Reštaurácie
nov 28, 2018
Reštaurácia Csente Čárda sa nachádza pri Dunaji, 30 km od Bratislavy smerom do Gabčíkova, v obci Vojka nad Dunajom. Ponúka špeciality maďarskej a domácej kuchyne, široký výber sladkovodných rýb, hotových jedál a múčnikov. Podľa histórie budova terajšej reštaurácie na začiatku 20. storočia slúžila ako výmenná stanica konských záprahov a neskôr bola obecnou školou.
Reštaurácie
nov 28, 2018
Penzión Fortune sa nachádza len 50 m od termálneho kúpaliska Thermalpark v Dunajskej Strede. Okrem ubytovania hostia majú možnosť využiť aj reštauračné služby. Široký výber jedál na jedálnom lístku uspokojí všetky požiadavky. Kapacita reštaurácie je pre 55 hostí, počas letnej sezóny je možnosť stravovania sa na terase pre 60 hostí.

Stránky

Cookies
Odoberať Reštaurácie