Lezecký park Tarzánia

Lezecký park Tarzánia sa nachádza v THERMAL CORVINUS VEĽKÝ MEDER. Príďte si užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok.
Lanová dráha TARZANIA na termálnom kúpalisku vo Veľkom Mederi, sa nachádza pri korunách vysokých stromov zeleného lesoparku. Celkovo na Vás čaká 650 m prekážok rozdelených do dvoch trás. Súčasťou je i trasa pre najmenších lezenia chtivých Tarzančekov, čím  poskytuje zábavu aj pre rodiny s deťmi. Pred prekonávaním prekážok absolvujú návštevníci inštruktáž i nácvik používania istiacej techniky a následnú činnosť vykonávajú pod dozorom inštruktora. Každý jednotlivec je istený pomocou horolezeckej výstroje. 
TARZANIA - lezecký park je v prevádzke v období júl - august každý deň, júni a v septembri iba cez víkendy. Posledné zahájenie lezenia je do 17.00 hod. V prípade predbežnej objednávky pre skupinu, je možné zabezpečiť prevádzku aj počas týždňa! Služby v mimo sezóne - od septembra je možné využiť v prípade priaznivého počasia a to na objednávku  pri minimálnom počte 5 osôb. Objednávku je treba nahlásiť najneskôr 5 dni vopred osobne, alebo na  dole uvedených kontaktoch. Vstupenku do TARZANIE je možné zakúpiť  do 15.00 hod. v pokladni vo stupnej hale. Lezecký park môže každý návštevník používať  na vlastnú zodpovednosť! Povinná výbava: vlastná pevná športová obuv!
TRASY: Modrá trasa má dĺžku  450 m + vertikálny rebrík - je vhodná pre deti nad 160 cm! Červená trasa má dĺžku 568 m - je vhodná pre deti nad 160 cm! Zelená trasa má dĺžku  77,6 m - detská trasa, je riešená samostatne vo výške 1 m nad zemou.
CENNÍK: 1 okruh - Trasa modrá, červená 7 €. 1 okruh – Trasa  zelená (30 min.) 4 €.
 

Cookies