Súťaž v kreslení 2019

Pridať nový obrázok...

Aj tvoja kresba môže byť na novom balení pudingov KUKKONIA

Súťaž v kreslení pre deti 2019

Občianske združenie Kukkonia a FC DAC 1904 vyhlasuje súťaž v kreslení. Zapojiť sa do nej môžu škôlkári, žiaci základných škôl aj samotné triedy. Na tých najšikovnejších čakajú hodnotné ceny.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

Zadanie je jednoduché. Nakreslite Kukkoniu, teda Žitný ostrov tak, ako ho vidíte Vy. Svoje kresby potom už len nahrajte na našu stránku. Uveďte svoje meno, názov školy a triedy, ktorú navštevujete, pripojte kontaktné telefónne číslo a tiež mená Vašich rodičov. Stačí, ak pošlete jedinú svoju kresbu, môžete ich však poslať aj viac. Za zverejnené kresby je potom možné hlasovať na webovej stránke Kukkonie!

Autor kresby s najväčším počtom hlasov získa špeciálne DAC tričko s podpismi hráčov. Autori, ktorí obsadia druhé a tretie miesto získajú špičkový prenosný reproduktor značky JBL od dunajskostredskej spoločnosti Andrea Shop.

Svoje kresby môžete nahrať na našu stránku do 30. septembra, pričom hlasovanie uzatvárame 1. októbra o 9:00 h. O ďalších cenách pre súťažiace deti sa rozhodne prostredníctvom žrebovania.

Ceny:

- 2 kresby s najvyšším počtom hlasov sa objavia na obale pudingov od Kukkonie

- 1 darčekový kôš venuje do súťaže občianske združenie Kukkonia

- 1 darčekový set (balík) kníh v hodnote 30 eur venuje dunajskostredský knižný obchod Panta Rhei

- 1 spoločenská hra o Žitnom ostrove "Irány a Macskarév" od Maďarského osvetového inštitútu na Slovensku

- 1 darčekový set (balík) kníh v hodnote 30 eur určený pre materské školy venuje dunajskostredský knižný obchod Panta Rhei

Hlavná cena pre triedu: DAC predpoludnie v MOL AKADÉMII!

 

Partneri:

logo_panta_rhei_a_0.jpg    andrea_shop_logo_4.png       szmmi-szoveggel-logo-png-attetszo_0.png

      kukkonia_logo_3.png          dac-logo-02_4.png