Rozhodnite sa pre MOL Arénu!

Kategória: 

MOL Aréna, domov futbalového tímu  FC DAC 1904, vzbudzuje vášeň, vzrušenie a emócie. VIP priestory St. Nicolaus Silver s kapacitou bezmála 400 miest či Slovnaft Gold s kapacitou 100 miest ako aj elegantná cigarová miestnosť sú ideálne na organizovanie osláv výročí, narodenín či teambildingov (firemné párty).

Vytvorili sme multifunkčný, kreatívny a elegantný komplex s tým cieľom, aby sme popri svete futbalu mohli ponúknuť fantastický priestor a komplexné služby pre usporiadanie vašich vysnívaných párty (eventov, večierkov, akcií, podujatí).

Získate navyše možnosť spojiť svoju akciu so zaujímavou prehliadkou jej priestorov, ktoré nie sú bežne verejnosti prístupné. Čakajú na vás šatne hráčov, trénerov, rozhodcov a rovnako môžete využiť aj možnosť súkromnej prehliadky štadióna.

V častiach VIP Slovnaft Gold a St. Nicolaus Silver sa môžete tešiť na dobroty uznávanej gurmánskej kuchyne: špičkové jedlá, kvalitné nápoje a samozrejme na skvelú atmosféru. O tú sa postará aj jeden z hráčov DAC, ktorý Vám osobne prinesie tortu!