PLES DAC - KUKKONIA

Elegencia, šik, a fantastická zábava. Kukkonia a DAC 1904 Vás pozýva na jedinečný ples DAC – Kukkonia, ktorý sa uskutoční 23. februára 2019.
Fašiangové oslavy majú u nás veľkú tradíciu, zabávame sa bezstarostne. Ples DAC – Kukkonia pripomína štýl a náladu 20-tych a 30-tych rokov.
O zábavu sa postará známa kapela, Pesty Party Showband z Budapešti. Hosťom večera bude Gájer Bálint, známy ako princ swingu, z talentshow The Voice, ktorý Vás určite roztancuje.
O gurmánsky zážitok sa postarajú šéfkuchári Amade Château a Villa Rosa, Imre Bindics a Péter Czucz, ktorí Vám pripravia špeciality ako sumčie závitky so špenátom a pečenou zeleninou, alebo bravčové líčka so šafranom a opekanými zemiakmi. Počas celého večera si môžete vychutnať sladkosti Candy bar.
Na ples pozývame aj debutantky a debutantov do 18 rokov. Dve slečny budú mať šťastie zatancovať si s futbalistami DAC.

Vystúpi aj známy kúzelník a iluzionista Peter Šesták, a majster sveta v tanci David Schavel, známy aj z veľkolepého tanečného show Let's Dance, ktorý Vás naučí tancovať pred plesom. Prvá tanečná hodina bude 12. februára (utorok) o 18:00 vo VIP Silver Lounge v MOL Aréne. Pridajte sa k debutantkám plesu a hráčom DAC! Prihlásiť sa môžete na adrese kukkonia [at] gmail.com.

Čakajú na Vás úžasné prekvapenia! Hlavnými cenami tomboly plesu DAC–Kukkonia sú zájazd do Dubaja pre dve osoby od cestovnej kancelárie Exit travel a 2 lístky na zápas FC Barcelona od cestovnej kancelárie Futbal Tour.

KEDY? 23. februára 2019 (sobota), 19.00
KDE? MOL Aréna, VIP Silver Lounge
Cena vstupenky: 71 EUR, pre debutontov len 40 EUR.

Cena obsahuje:
* Welcome drink
* 2x večera – švédsky stôl
* candy bar
* 2 x občerstvenie
* káva
* pol liter vína
Prvých 20 kupujúcich odmeníme exkluzívnou prehliadkou štadiónu MOL Arény!
Lístky od pondelka (21.1. 2019) v predaji v DAC store!
Ďalšie prekvapenia už čoskoro...

Viac info: 0905 / 876 134.

Embedded thumbnail for PLES DAC - KUKKONIA
Embedded thumbnail for PLES DAC - KUKKONIA