Penzióny

Penzióny
nov 29, 2018
Villa Rosa je romantická reštaurácia a penzión v Dunajskej Strede. V penzióne je k dispozícií reštaurácia, kaviareň a salónik. Reštaurácia je zariadená v mediteránskom štýle, penzión má atmosféru provensálskych vidieckych domov. Hostia majú k dispozícií päť izieb a jeden apartmán. Z terasy salónika sa núka pohľad na dvor so zeleňou a rozáriom. Pri príjemnom posedení na terase si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky medzinárodnej a domácej kuchyne.
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión s reštauráciou so sídlom v Zlatnej na Ostrove je situovaný v príjemnom a atraktívnom prostredí, na rázcestí medzi mestami Komárno a Bratislava. Jedinečnú atmosféru tohto miesta dotvára jazero, v okolí ktorého sa voľne pohybujú exotické pávy. Ak budete mať šťastie, privítajú Vás rovno pri príchode. V penzióne majú 25 izieb (2 VIP izby, 1 apartmán, 17 dvojlôžkových izieb, pri 6 z nich možnosť prístelky, 4 dvojlôžkove izby s oddelenými lôžkami, 1 izbu pre zdravotne handicapovaných). Reštaurácia ponúka pohodlie pre 50 hostí, v prípade nároku je možné pričleniť ďaľších 35 miest malého...
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión a reštaurácia Flórian sa nachádza v obci Vrakúň. Dvojposteľové izby penziónu ponúkajú komfortné ubytovanie. Na jedálnom lístku reštaurácie nájdete miestne špeciality z rýb, cestovín a hydiny podľa Vašich prianí.
Penzióny
nov 29, 2018
Novopostavený penzión Nevada sa nachádza v tichšej časti mesta Dunajská Streda a disponuje 14 dvojposteľovými a 3 trojposteľovými izbami. Ubytovanie je zabezpečené v moderne zariadených izbách s TV, internetom a s vlastnou kúpeľňou, WC. Štýlová reštaurácia patriaca k penziónu Nevada Vás taktiež príjemne prekvapí, a to nielen chutným menu, ale aj priateľským personálom a priaznivými cenami.
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión je situovaný v príjemnom a kľudnom prostredí na okraji lesa s celoročnou prevádzkou, len 100 metrov od termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Hosťom je k dispozícii aj reštaurácia s domácou kuchyňou, vinotéka, letná terasa s obsluhou, možnosť opekania, grilovania a detské ihrisko. Kuchyňa ponúka domáce aj maďarské gastronomické špeciality, opekanú prasiatku, pečenú husu a kačicu. V hlavnom budove, ktorá bola kompletne zrekonštruovaná, je 16 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelok. Izby sú vybudované so sociálnymi zariadeniami, TV, bezdrôtovým internetom a chladničkou. Každá izba má...
Penzióny
nov 29, 2018
Oáza relaxu a absolútneho pokoja, to je penzión Platan. Príďte na čarovné miesto, kde blahodarné ticho lieči ľudskú dušu. Doprajte si prechádzky panenskou prírodou južného Slovenska, zhlboka sa nadýchnite čistého vzduchu a s výdychom sa zbavte stresu a starostí. Nechajte sa pohladiť priateľskou atmosférou útulného penziónu a rozmaznávať znamenitou domácou kuchyňou jeho reštaurácie. V útulnom prostredí s domáckou atmosférou si vychutnáte znamenité domáce polievky, širokú paletu mäsitých i bezmäsitých jedál a ak máte maškrtný jazýček, podmania si vás lahodné dezerty. Kráľovské hody najlepšie...
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión Fortune sa nachádza len 50 m od termálneho kúpaliska Thermalpark v Dunajskej Strede. Príjemné ubytovanie, reštaurácia s gastronomickými špecialitami, štýlová terasa, športové ihriská a služby termálneho kúpaliska Vám zaručia perfektný oddych a maximálnu spokojnosť. Vytvorenie a umiestnenie penziónu spĺňa všetky požiadavky. Ponúkame širokú škálu možností ubytovania, kde si každý nájde vhodné ubytovanie podľa vlastných predstáv, aby chvíle oddychu boli čo najpríjemnejšie.
Penzióny
nov 29, 2018
Elegantne a útulne zariadené izby s vyšším štandardom a romantické prostredie toho penziónu Vás určite nesklamú. Ak hľadáte ubytovanie v tichom a romantickom prostredí, v penzióne Divá Kačica budete na tej správnej adrese. Všetkých sedem dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky je vybavených klimatizáciou, minibarom, vlastnou kúpeľňou, TV a WiFi pripojením. V strede budovy sa nachádza nadštandardne vybavený apartmán s veľkou obývačkou, vírivkou, malou kuchynkou, barovým pultom, saunou, kúpeľňou s francúzskou sprchou a veľkou spálňou.
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión CORVIN sa nachádza vo Veľkom Mederi v blízkosti termálneho kúpaliska THERMAL CORVINUS. Od roku 2012 Vám ponúka komfortné ubytovanie s rodinnou atmosférou v nadštandardne zariadených izbách s výbornými cenami, s milým personálom a domácou kuchyňou. Klimatizované dvojlôžkové izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou, wc, sušičom vlasov, WIFI pripojením, širokouhlím LED televízorom s káblovým a SAT vysielaním, minibarom a izbovým séfom. V cene sú zahrnuté aj bohaté bufetové raňajky. Ako doplnlovú službu ponúkajú aj polpenziu a plnú penziu. V penzióne sa nachádza 8 dvojposteľových izieb s...
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión Apáli sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí mŕtveho ramena Váhu, len necelých 1,6 km od komárňanskej pevnosti, zapísanej do predbežného zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Okrem pohodlia Vašich izieb a výbornej kuchyne, ktorou sa tento penzión pýši, môžete počas svojho pobytu využiť aj vonkajší gril, detské ihrisko, terasu alebo si zajazdiť na koni či bezplatne zapožičať bicykle.

Stránky

Odoberať Penzióny