Penzióny

Penzióny
nov 29, 2018
Villa Rosa je romantická reštaurácia a penzión v Dunajskej Strede. V penzióne je k dispozícií reštaurácia, kaviareň a salónik. Reštaurácia je zariadená v mediteránskom štýle, penzión má atmosféru provensálskych vidieckych domov. Hostia majú k dispozícií päť izieb a jeden apartmán. Z terasy salónika sa núka pohľad na dvor so zeleňou a rozáriom. Pri príjemnom posedení na terase si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky medzinárodnej a domácej kuchyne.
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión s reštauráciou so sídlom v Zlatnej na Ostrove je situovaný v príjemnom a atraktívnom prostredí, na rázcestí medzi mestami Komárno a Bratislava. Jedinečnú atmosféru tohto miesta dotvára jazero, v okolí ktorého sa voľne pohybujú exotické pávy. Ak budete mať šťastie, privítajú Vás rovno pri príchode. V penzióne majú 25 izieb (2 VIP izby, 1 apartmán, 17 dvojlôžkových izieb, pri 6 z nich možnosť prístelky, 4 dvojlôžkove izby s oddelenými lôžkami, 1 izbu pre zdravotne handicapovaných). Reštaurácia ponúka pohodlie pre 50 hostí, v prípade nároku je možné pričleniť ďaľších 35 miest malého...
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión a reštaurácia Flórian sa nachádza v obci Vrakúň. Dvojposteľové izby penziónu ponúkajú komfortné ubytovanie. Na jedálnom lístku reštaurácie nájdete miestne špeciality z rýb, cestovín a hydiny podľa Vašich prianí.
Penzióny
nov 29, 2018
Novopostavený penzión Nevada sa nachádza v tichšej časti mesta Dunajská Streda a disponuje 14 dvojposteľovými a 3 trojposteľovými izbami. Ubytovanie je zabezpečené v moderne zariadených izbách s TV, internetom a s vlastnou kúpeľňou, WC. Štýlová reštaurácia patriaca k penziónu Nevada Vás taktiež príjemne prekvapí, a to nielen chutným menu, ale aj priateľským personálom a priaznivými cenami.
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión je situovaný v príjemnom a kľudnom prostredí na okraji lesa s celoročnou prevádzkou, len 100 metrov od termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Hosťom je k dispozícii aj reštaurácia s domácou kuchyňou, vinotéka, letná terasa s obsluhou, možnosť opekania, grilovania a detské ihrisko. Kuchyňa ponúka domáce aj maďarské gastronomické špeciality, opekanú prasiatku, pečenú husu a kačicu. V hlavnom budove, ktorá bola kompletne zrekonštruovaná, je 16 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelok. Izby sú vybudované so sociálnymi zariadeniami, TV, bezdrôtovým internetom a chladničkou. Každá izba má...
Penzióny
nov 29, 2018
Oáza relaxu a absolútneho pokoja, to je penzión Platan. Príďte na čarovné miesto, kde blahodarné ticho lieči ľudskú dušu. Doprajte si prechádzky panenskou prírodou južného Slovenska, zhlboka sa nadýchnite čistého vzduchu a s výdychom sa zbavte stresu a starostí. Nechajte sa pohladiť priateľskou atmosférou útulného penziónu a rozmaznávať znamenitou domácou kuchyňou jeho reštaurácie. V útulnom prostredí s domáckou atmosférou si vychutnáte znamenité domáce polievky, širokú paletu mäsitých i bezmäsitých jedál a ak máte maškrtný jazýček, podmania si vás lahodné dezerty. Kráľovské hody najlepšie...
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión Fortune sa nachádza len 50 m od termálneho kúpaliska Thermalpark v Dunajskej Strede. Príjemné ubytovanie, reštaurácia s gastronomickými špecialitami, štýlová terasa, športové ihriská a služby termálneho kúpaliska Vám zaručia perfektný oddych a maximálnu spokojnosť. Vytvorenie a umiestnenie penziónu spĺňa všetky požiadavky. Ponúkame širokú škálu možností ubytovania, kde si každý nájde vhodné ubytovanie podľa vlastných predstáv, aby chvíle oddychu boli čo najpríjemnejšie.
Penzióny
nov 29, 2018
Elegantne a útulne zariadené izby s vyšším štandardom a romantické prostredie toho penziónu Vás určite nesklamú. Ak hľadáte ubytovanie v tichom a romantickom prostredí, v penzióne Divá Kačica budete na tej správnej adrese. Všetkých sedem dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky je vybavených klimatizáciou, minibarom, vlastnou kúpeľňou, TV a WiFi pripojením. V strede budovy sa nachádza nadštandardne vybavený apartmán s veľkou obývačkou, vírivkou, malou kuchynkou, barovým pultom, saunou, kúpeľňou s francúzskou sprchou a veľkou spálňou.
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión CORVIN sa nachádza vo Veľkom Mederi v blízkosti termálneho kúpaliska THERMAL CORVINUS. Od roku 2012 Vám ponúka komfortné ubytovanie s rodinnou atmosférou v nadštandardne zariadených izbách s výbornými cenami, s milým personálom a domácou kuchyňou. Klimatizované dvojlôžkové izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou, wc, sušičom vlasov, WIFI pripojením, širokouhlím LED televízorom s káblovým a SAT vysielaním, minibarom a izbovým séfom. V cene sú zahrnuté aj bohaté bufetové raňajky. Ako doplnlovú službu ponúkajú aj polpenziu a plnú penziu. V penzióne sa nachádza 8 dvojposteľových izieb s...
Penzióny
nov 29, 2018
Penzión Apáli sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí mŕtveho ramena Váhu, len necelých 1,6 km od komárňanskej pevnosti, zapísanej do predbežného zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Okrem pohodlia Vašich izieb a výbornej kuchyne, ktorou sa tento penzión pýši, môžete počas svojho pobytu využiť aj vonkajší gril, detské ihrisko, terasu alebo si zajazdiť na koni či bezplatne zapožičať bicykle.

Stránky

Cookies
Odoberať Penzióny