Kukkonia official pageMagyarEnglish

Hotel AMADE CHÂTEAU***** sa nachádza približne 50 kilometrov od Bratislavy v príjemnom prostredí obce Vrakúň, ktorej stopy siahajú až do avarského obdobia. Kaštieľ bol rodovým sídlom slávneho grófskeho rodu Amadeovcov a len málo ľudí vie, že odtiaľto pochádza aj autor prvých maďarských básnických spevov László Amade. Kaštieľ bol postavený v romantickom štýle a jeho zariadenie pripomína sladký svet rokoka.

 

Hotel má k dispozícii 30 izieb, z toho 10 jedinečných apartmánov a 20 luxusných 2-lôžkových izieb. Každá izba má originálne zariadenie. Ich dizajn pripomína dobu László Amadeho, kedy sa po chodníkoch vysypaných bielymi kamienkami prechádzali dámy a páni v parochniach tak, ako je to zobrazené na vankúšoch na sedačke v prijímacom salóniku.

 

Kuchyňa hotela je regionálna a sezónna. Hotel má svoju vlastnú záhradu, ovocný sad a vlastný chov mangalíc. Reštaurácia Pompadour je raj pre gurmánov, v reštaurácii Kukkónia zasa servírujú rustikálne jedlá. Boli ste už v stredoveku? Vo vinárni hotela čaká  hostí jedinečný gastrozážitok: stredoveká hostina, na ktorej sa jesť doporučuje striktne rukami.

 

 

V hoteli  čakajú hostí neopakovateľné zážitky: po večeroch Vám ponúka spoločné pozeranie filmov s vôňou teplého popcornu, milovníkom vína odporúča v čínskom salóniku jedinečné večere spojené s ochutnávkou vína. V cukrárni ožíva tradícia čajov o piatej: domáca torta Amade je upečená z najlepšej čokolády na svete.

 

V priestoroch Wellness & Spa sa nachádzajú jedinečné turecké HAMMAM kúpele, vonkajší aj vnútorný bazén, perličkový kúpeľ či saunový svet. Tieto sa postarajú o komplexnú regeneráciu Vášho tela a pohladia Vašu dušu. V teplých slnečných dňoch určite oceníte služby vonkajšieho pool baru, kde sa môžete osviežiť po plaveckom výkone. 

 

 

Turecké kúpele hammam predstavujú kúsok exotiky z Orientu. Projektovali a realizovali ich tureckí odborníci, pričom procedúry sa konajú podľa pôvodného rituálu. Ponorte sa do horúcej pary a osloboďte myseľ od nakopeného napätia. Hammam prináša do nášho moderného a racionálnehosveta tajuplný Východ.

 

 

Kontakt:

Hotel Amade Château*****

930 25 Vrakúň

Slovenská republika

www.hotelamade.sk

tel.: +421 31 590 3800

mob.: +421 918 620 498

Rezervácie: rezervacie@hotelamade.sk